Przykłady

Cześć! Chcielibyśmy przybliżyć Ci nasz projekt oraz pokazać przykłady zastosowania naszych kodów.

Nasze propozycje!

Poszukaj inspiracji

Szukasz dodatkowej pomocy? Skontaktuj się z nami!

Laptop

Kody AR na telefonie

Umieszczając kody AR na stronach internetowych umożliwiamy użytkownikom sprawdzenie jak dany produkt będzie wyglądał w ich domu. Taki zabieg, zdecydowanie przyśpieszy podjęcie decyzji o zakupie.

iPad Air Mockup

Kody AR jako wizytówka

Doskonałą formą udostępnienia kodów AR jest umieszczenie ich na małych wizytówkach lub fiszkach. Dzięki temu zastosowaniu, w łatwy sposób możemy przekazać kod AR drugiej osobie.

KOD AR magazyn

Kody AR na komputerze

Podstawowym przeznaczeniem kodów QR przenoszących do wirtualnej rzeczywistości jest wyświetlanie ich na stronach internetowych. Skanujemy kod QR urządzeniem mobilnym, a następnie przenosimy wybrany produkt do własnego pomieszczenia.

iPhone 12 Mockup

Kody AR na tablecie

Zdecydowaną zaletą kodów AR jest ich uniwersalność. Jeden kod możemy umieścić w wielu miejscach i wyświetlać go na wielu urządzeniach. Do samego wyświetlania kodów nie ma ograniczeń sprzętowych ani technicznych.

Mockup wizytówki z kodem AR 2

Kody AR w magazynie

Uniwersalność kodów AR pozwala na umieszczanie ich nawet w magazynach, katalogach i różnych folderach promocyjnych. Dzięki takiemu zabiegowi, czytelnik za pomocą kodu będzie mógł przenieść kabinę z "papieru" do własnego pomieszczenia.

Pomoc

Jeżeli masz jakieś pytania, z chęcią Ci pomożemy!

icon-7.png

Zadzwoń:

+48 570 795 760

icon-6.png

lokalizacja:

09-100 Płońsk,
Ul. Żołnierzy wyklętych 20E

icon-10.png

Mail:

pomoc@kodyar.pl wspolpraca@kodyar.pl