Pomoc &

Kontakt

Chcemy zapewnić szybkie rozwiązanie Twojego problemu, dlatego w przypadku pytań lub wątpliwości skorzystaj z jednej z metod kontaktu.

W czym możemy pomóc?

icon-1.png

Współpraca

Masz pytania odnośnie współpracy, lub jesteś zdecydowany ją podjąć? Z chęcią udzielimy Ci wszystkich informacji na ten temat!

icon-2.png

Pytanie

Nurtuje Cię jakieś pytanie? Śmiało! Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc i z chęcią udzielimy odpowiedzi rozwiewając wszelkie wątpliwości.

icon-4.png

Problem techniczny

Jeżeli jesteś już naszym klientem i masz jakiś problem, nie zostawimy Cię z nim samego. Nasz dział techniczny dostępny jest 24/7.

Popularne pytania użytkowe

Rozszerzona rzeczywistość (AR) to technologia, która umożliwia połączenie świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi, tworząc wrażenie, że wirtualne obiekty są obecne w rzeczywistym świecie. AR wykorzystuje kamery, czujniki i inne urządzenia mobilne, aby umożliwić użytkownikom widzenie i interakcję z wirtualnymi obiektami w rzeczywistym świecie.

AR ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak gry komputerowe, edukacja, medycyna, turystyka, projektowanie wnętrz, marketing i wiele innych. AR może również być używana w szkoleniach, aby zapewnić interaktywne doświadczenie, np. szkolenia dla pilotów czy żołnierzy. W naszym wypadku skupiamy się na tym, aby pomóc klientom w wyobrażeniu sobie jak konkretny produkt będzie wyglądał w ich pomieszczeniu.
Do korzystania z rozszerzonej rzeczywistości wystarczą nam urządzenia codziennego użytku, takie jak smartfon czy tablet. Nie wymagana jest również żadna aplikacja AR, wystarczy aparat lub skaner kodów QR.
AR i VR są dwoma różnymi technologiami. W VR użytkownicy są całkowicie zanurzeni w wirtualnym świecie, podczas gdy w AR elementy wirtualne są połączone ze światem rzeczywistym. W przypadku AR użytkownik widzi rzeczywisty świat z dodatkowymi elementami wirtualnymi, podczas gdy w przypadku VR użytkownik jest całkowicie odcięty od rzeczywistego świata.

Popularne pytania biznesowe

AR może pomóc firmom w interaktywnym prezentowaniu swoich produktów i usług, poprawie zaangażowania klientów, zwiększeniu efektywności procesów produkcyjnych oraz w szkoleniu pracowników. AR może również poprawić wrażenia związane z zakupami i umożliwić klientom lepsze zrozumienie produktów lub usług, co przyczynia się do zwiększenia sprzedaży.
AR jest wykorzystywana w wielu branżach, takich jak handel detaliczny, edukacja, turystyka, przemysł rozrywkowy, reklama i marketing, a także w sektorze zdrowia i medycyny. AR może pomóc klientom podjąć decyzję w sprawie zakupu produktów na odległość.
Koszty wdrożenia AR w Twojej firmie zależą jedynie od liczby produktów. Ty wskazujesz nam indeksy, a my dostarczamy Ci gotowe kody. Jesteśmy elastyczni, więc cenę staramy ustalać indywidualnie.
AR może pomóc w budowaniu wizerunku marki poprzez interaktywną prezentację produktów lub usług, tworzenie innowacyjnych kampanii reklamowych, czy organizowanie atrakcyjnych eventów. Może to przyczynić się do zwiększenia zainteresowania i zaangażowania klientów oraz poprawy ich postrzegania marki.

Pomoc & Kontakt

Skorzystaj z poniższych informacji i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy!

icon-7.png

Zadzwoń:

+48 570 795 760

icon-6.png

Lokalizacja:

09-100 Płońsk,
Ul. Żołnierzy wyklętych 20E

icon-10.png

Mail:

pomoc@kodyar.pl wspolpraca@kodyar.pl